به انجمن های پارسی گروپ خوش آمدید

پارسی گروپ ، انجمن خصوصی پشتیبانی و ارائه آموزش های کار با قالب خریداری شده است ، لطفا در نظر داشته باشید که پس از ثبت نام ، حساب کاربری شما باید به صورت دستی از جانب مدیریت تایید شود . 

پست های پیشنهاد شده

در این بخش هرگونه سوال یا مشکل خود در رابطه با انجمن های پارسی گروپ را مطرح نمایید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

لطفا آموزش کامل استفاده از این قالب را برای یک سایت تجاری و شرکتی بگذارید.

باتشکر

• Like 1

لینک به ارسال

لطفا آموزش کامل استفاده از این قالب را برای یک سایت تجاری و شرکتی بگذارید.

باتشکر

متاسفانه با توجه به حجم کاری گروه فعلا این امکان نیست . اما فکر میکنم ماه آینده آموزش کامل این قالب رو ارائه میکنیم .

مرسی از اینکه به پارسی گروپ تشیف آوردید .

لینک به ارسال

سلام با آرزوی قبولی طاعات

قالب مولتی نیوز سطح چهارم رو دارم و برا  اعمال تنظیمات دلخواه مث عکس ها و عناوین نیاز به راهنمایی دارم

لینک به ارسال

با سلام

سلام با آرزوی قبولی طاعات

قالب مولتی نیوز سطح چهارم رو دارم و برا  اعمال تنظیمات دلخواه مث عکس ها و عناوین نیاز به راهنمایی دارم

به بخش آموزشگاه مراجعه کنید ، قسمت قالب ها ، قالب های خبری ، آموزش کار با قالب در آن بخش قرار داده شده است . 

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام . از داخل ادیتور ارسال مطلب (همین فروم)، چطوری میتونم عکس آپلود کنم و داخل متنم عکس هم بزارم؟؟

لینک به ارسال

با سلام :)

سلام . از داخل ادیتور ارسال مطلب (همین فروم)، چطوری میتونم عکس آپلود کنم و داخل متنم عکس هم بزارم؟؟

جهت قرار دادن تصویر ، ابتدا باید آنرا آپلود نمایید ، جهت این کار ، آپلود سنتر زیر پیشنهاد میگردد

http://picofile.com

سپس لینک آنرا توسط آیکون زیر ، در متن خود قرار دهید

hhhh.jpg

لینک به ارسال

راستی یه موضوع دیگه. ما هم میتونیم تو جواب دادن به مشکلات دوستان (یا حتی بحث آموزش) مشارکت داشته باشیم؟ بعضی وقتا شده که من تو صفحه هستم و از دوستان سوالی رو مطرح میکنن که جواب اون سوال رو میدونم. مشکلی نداره اگه مشارکت این شکلی داشته باشیم؟؟

لینک به ارسال

راستی یه موضوع دیگه. ما هم میتونیم تو جواب دادن به مشکلات دوستان (یا حتی بحث آموزش) مشارکت داشته باشیم؟ بعضی وقتا شده که من تو صفحه هستم و از دوستان سوالی رو مطرح میکنن که جواب اون سوال رو میدونم. مشکلی نداره اگه مشارکت این شکلی داشته باشیم؟؟

مطمئنا همکاری شما و کمک به سایر کاربران باعث افتخار ما هستش .

از حسن نیت شما متشکریم .

لینک به ارسال
سلام

خیلی از سیاست های این سایت غلط و اشتباهه، حقیر قالب گودنیوز رو خریداری کردم و الان به مشکل خوردم برای انکه بتونم مشکلمو مطرح کنم باید عقدنامه بابا ننمو هم اینجا ارائه بدم تا آقایان تایید کنند و ما بتونیم استفاده کنیم... نه میخوام ببینم کدام منطق این درخواست های شازز پارسی گروپ رو قبول میکنه؟؟

جناب مدیر اگر واقعا دغدغه کمک کردن دارد و حس انسان دوستیتون گرفته لطفا این محدودیتهارو بردارید تا ما استفاده کنیم.. شاید حقیر نمیخوام اسم و مشخصات خصوصیمو جایی وارد کنم، چرا حتما باید مشخصاتی که قالب رو خریدم رو اینجا وارد کنم؟

آخه این چه سوالاتیه که شما تو عضویت قرار دادید و اجباری کردید؟؟

شاید من محدودیت دارم نمیتونم مشخصاتمو وارد کنم..

خوبه حالا قالب نال شده ست نال نبود میخواستید چیکار کنید.

لینک به ارسال

با سلام :)

سلام
خیلی از سیاست های این سایت غلط و اشتباهه، حقیر قالب گودنیوز رو خریداری کردم و الان به مشکل خوردم برای انکه بتونم مشکلمو مطرح کنم باید عقدنامه بابا ننمو هم اینجا ارائه بدم تا آقایان تایید کنند و ما بتونیم استفاده کنیم... نه میخوام ببینم کدام منطق این درخواست های شازز پارسی گروپ رو قبول میکنه؟؟
جناب مدیر اگر واقعا دغدغه کمک کردن دارد و حس انسان دوستیتون گرفته لطفا این محدودیتهارو بردارید تا ما استفاده کنیم.. شاید حقیر نمیخوام اسم و مشخصات خصوصیمو جایی وارد کنم، چرا حتما باید مشخصاتی که قالب رو خریدم رو اینجا وارد کنم؟
آخه این چه سوالاتیه که شما تو عضویت قرار دادید و اجباری کردید؟؟
شاید من محدودیت دارم نمیتونم مشخصاتمو وارد کنم..
خوبه حالا قالب نال شده ست نال نبود میخواستید چیکار کنید.

در وحله اول باید بدانید که : خیر ، ما به هیچ عنوان دغدغه انسان دوستی و کمک را به کسانی که قوانین را رعایت نمیکنند نداریم .

مواردی که از شما خواسته میشود ، جزء قوانین سایت است و شما اگر میخواهید کاربر سایت باشید باید به قوانین آن احترام بگذارید

مطمئنا شما نیز تنها کاربری نیستید که از خدمات سایت استفاده میکنید . قبل از شما بسیار کاربرانی این قوانین را رعایت کرده اند و ما نمیتوانیم به خاطر مسائل شخصی شما اجرای آنرا نادیده بگیریم . 

ضمن اینکه تمامی مواردی که در پروفایل خود و چه تایید کاربری وارد میکنید خصوصی بوده و کسی نمیتواند آنرا مشاهده کند .

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه من در سایت برای پشتیبانی ثبت نام کردم ولی هنوز پاسخی دریافت نکردم

لطفا اکانت من رو فعال کنید

ممنون

لینک به ارسال

درود 

سلام

متاسفانه من در سایت برای پشتیبانی ثبت نام کردم ولی هنوز پاسخی دریافت نکردم

لطفا اکانت من رو فعال کنید

ممنون

در تاپیک مربوطه نیز ذکر شده است ک ممکن است تایید درخواست شما بین یک تا 72 ساعت به طول بیانجامد . 

در حال حاضر عضویت شما تغییر یافته است .

با احترام

لینک به ارسال