به انجمن های پارسی گروپ خوش آمدید

پارسی گروپ ، انجمن خصوصی پشتیبانی و ارائه آموزش های کار با قالب خریداری شده است ، لطفا در نظر داشته باشید که پس از ثبت نام ، حساب کاربری شما باید به صورت دستی از جانب مدیریت تایید شود . 

Supporter

دیدگاه های شما کاربران گرامی در مورد ParSiGroup

پست های پیشنهاد شده

سلام

خدا قوت و ممنون از تلاش صادقانه همه شما عزیزان

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد:  عالی عالی عالی بسیار عالی

- آموزش های ارائه شده در انجمن:   آموزش برای قالب انفولد که در حد متوسط پایین و گاهی بسیار گذرا بود من با اینکه به اچ تی ام ال 4 و دریم ویور و جی کوئری کار کردم اما نتونستم از برخی قسمتهای مدیریت ورد پرس سایتم سر در بیارم

- امکانات قالب های خریداری شده:  عالی

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها

- توصیه شما به بقیه کاربران:  پارسی گروپ جای امنی برای امور هاست و دامنه و قالب و ... هست شما هم با اطمینان خاطر به جمع ما بپیوندید

من قبلا با شرکت دیگری کار می کردم که خوب بود اما سرویس اینجا برام مفیدتر واقع شد

از همه پرسنل پارسی گروپ سپاسگزارم

ویرایش شده در توسط Supporter
حذف نام یک برند معتبر
  • Like 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

ضمن تشکر از گروه پر تلاش پرسیا

نظر من در مورد

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد:

با زمان کمی که در خدمتتون هستم اما از پشتیبانی و نحوه برخورد راضی هستم

- آموزش های ارائه شده در انجمن

آموزش ها کاملا کارا و مرتبط هستن 

- امکانات قالب های خریداری شده

من از قالب انفولد بیشتر از بقیه راضیم و کارمو راه انداخت

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها

خوب بقیه سایت ها هم در تلاش هستن تا پشتیبانی خوبی ارائه کنن، اما استمرار فعالیت گروه و اعتماد سازی و جلب اطمینان کاربر مهمه، من از گروه پرسیا کاملا راضیم و امیدوارم با ارائه قالب های جدیدتر مخصوصاً در بخش فروشگاهی ارائه بهتری داشته باشید

- توصیه شما به بقیه کاربران:

توصیم به بقیه کاربران بعد از خسته نباشید و خدا قوت این هست که به این گروه و کار گروهی وفادار باشن و با درخواست های منطقی و سازنده تلاش گروه پرسیا رو دائم به چالش بکشن تا همیشه انگیزه حرکت به جلو و پایداری وجود داشته باشه...

تقدیم احترام و خدا قوت به کل خانواده پرسیا

سالم، شاد و پیروز باشید

• Like 2

لینک به ارسال

سلام

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد :

بسیار خوب و سریع پشتیبانی صورت میگیره / تشکر و خسته نباشید .

- آموزش های ارائه شده در انجمن :

آموزش های ارائه شده خوب هست اما به نظرم جای کاملتر شدن داره . (پیشنهاد تهیه pdf آموزش ها و طبقه بندی موضوع ها)

- امکانات قالب های خریداری شده :

قالب انفولد بسیار عالیست امکانات بسیاری داره ممنون .

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها :

قالب انفولد اولین قالبی هست که خریدم و با استفاده ازش میدونم چیزی از بقیه کم نداره بلکه بهتر هم هست .

- توصیه شما به بقیه کاربران :

قالب های پارسی گروپ از کیفیت خوبی برخوردان جای دیگه ای نرید .

./.

• Like 2

لینک به ارسال

آقا همه چیز عالیه فقط عکست رو عوض میکردی خوب میشد!!!! :d (البته الان با این عکس انقد سوال میپرسیم عکس مهربون بزاری که دیگه هیچی!!!) ;)

در کل بابت صبری که دارید ممنون. بهرحال ما مبتدی هستیم و میدونم سروکله زدن با مبتدی ها سخته!

در مورد آموزش، اگه فیلم های آموزشی بتونید تهیه کنید که حرف نداره.

• Like 3

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد : بسیار عالی  

آموزش های ارائه شده در انجمن : کامل و مفید

امکانات قالب های خریداری شده : عالی

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها : با چند قالب دیگر کار کرده ام اما هیچ کدام پشتیبانی به این خوبی نداشته است ....

توصیه شما به بقیه کاربران : استفاده از قالب های ارائه شده توسط پارسی گروپ

با سپاس از زحمات شما

• Like 2

لینک به ارسال

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد : دمش گرم ، راضی ام ازش 

- آموزش های ارائه شده در انجمن : بی نیاز کرده منو به پشتیبانی 

- امکانات قالب های خریداری شده : من از گود نیوز استفاده می کنم ، خیلی خوبه 

- توصیه شما به سایر کاربران : من همیشه به دوستانم سفارش کردم ، وقتشون رو جای دیگه تلف نکنن 

• Like 2

لینک به ارسال

اقا واقعا ما راضی هستیم از همه دوستان به خصوص ادمین گرامی که همیشه بی ریا در حال خدمت رسانی هستند

ای کاش بتونیم به صورت مالی یه کمکی به مدیران سایت کنیم که این عزیزان از این بابت موردی نداشته باشن حتی کوچیک

درود به همگی/... :x  :x  :x  :x  :x 

• Like 2

لینک به ارسال

سلام به شما عزیزان و گروه پارسی گروپ
در مورد نحوه کار با پارسی گروپ من نظر شخصیم در این چند ماهه که دارم کار میکنم اینکه خیلی عالی جواب سوال هام رو دریافت کردم در زمان هایی که دچار مشکل شدم در وب سایتم پارسی گروپ خیلی خوب پشتیبانی کرده و من رو در برطرف کردن مشکل هدایت کرده و یکی از چیزهایی که باعث شد با پارسی گروپ دومین سایتم رو هم کار کنم نحوه پشتیبانی بود که چون تجربه خوبی داشتم و میدونستم ادمین در مشکلات سریع به قول معرف به داد من میرسه بود که وب سایت دوم هم همکاری کردم با اینکه من زیاد از وردپرس سر در نمیارم ولی نحوه کمک رسانی ادمین و صبرش باعث شده در این مورد پیشرفت کنم در کل من راضیم و جواب گویی خوبی و سریع میتونم مشکلات رو برطرف کنم و این امنیت فکری که ادمین کمک رسان هست باعث میشه من اون اعتماد و راحتی رو داشته باشم در پیشبرد کارام که اگه در اینده بازم کاری داشتم با پارسی گروپ کار کنم چون خیالم از پشتیبانی راحته که تنها نیستم و ممنونم برای زحمات این چند وقته ادمین که واقعا موثر بوده
پاینده و پیروز باشید ...

• Like 2

لینک به ارسال

با عرض سلام و احترام 

خسته نباشید و خدا قوت میگم به تیم عالی و کاملا حرفه ای پارسی گروپ و آرزوی بهترینهارو برای شما داریم.

پارسی گروپ نیازی به تعریف ندارید وقتی انقدر حرفه ای و با قدرت و با اخلاق هستید...

و جا دارد از ادمین عزیز تشکر ویژه ای داشته باشم که پاسخ سوال هایی که تغریبا یک سال دنبال آن بودم رو یک شبه و رایگان در اختیار من گذاشت. واقعا ممنون (*)  :x

همیشه پیروز و موفق باشید. :x

ویرایش شده در توسط Majid-T
  • Like 2

لینک به ارسال

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و خدا قوت

خدمت مدیریت و پشتیبانی پارسی گروپ؛

نظرات بنده حقیر به شرح زیر:

پشتیبانی عالی، مداوم همراه با صبر و حوصله بالا.

- آموزش های ارائه شده در انجمن:

آموزشهای ارائه شده بسیار عالی است. با این حال برای بیشتر شدن تعداد آموزش ها بازهم جا دارد.

- امکانات قالب های خریداری شده:

امکانات فوق العاده عالی.

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها:

نداشتم.

- توصیه شما به سایر کاربران:

توصیه خاصی ندارم زیرا تازه کاری بیش نیستم، با این حال خود حقیر قالب خریداری شده و پارسی گروپ را به چند نفر معرفی کردم و کاربران و دوستانی که تجربیات بیشتر و جدیدتری که کسب کرده اند حتما و حتما به اشتراک بگذارند تا سایر دوستان از آن استفاده کنند.

سفارش و توصیه ای که اول به خود دارم بعد دیگران، هیچگاه زود قضاوت نکنید، به یکدیگر احترام و همیشه صبر و حوصله داشته باشید.

صمیمانه از برادر عزیزمان @  قدردانی میکنم.

با تشکر و احترام

وَالْعَاقِبَةُ لِلْمُتَّقِينَ

ویرایش شده در توسط Yasin
  • Like 2

لینک به ارسال

با سلام 

در بعضی از مواقع عالی و در بعضی مواقع نسبتا خوب ولی در کل نسبت به سایر سایتها عالی هستید.

- آموزش های ارائه شده در انجمن:

بسیار بسیار عالی و کاربردی . ممنون 

- امکانات قالب های خریداری شده:

در حد فوق العاده و عالی.

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها:

نداشتم 

نسبت به سایر سایتها که آشنایی سطحی با آنها داشتم کلا پارسی گروپ حمایت و پشتیانی فوق العاده ای داره و من خودم راضی بودم و به چند نفر از دوستانم هم پیشنهاد دادم چه در زمینه خرید هاست ، دامین و همینطور قالب و بهشون هم تأکید کردم که از جای مطمئنی خرید خواهند کرد و پشتیانی خوبی هم داره بخصوص برای امثال من که تازه کار و مبتدی هستیم. 

و بی نهایت سپاس از بخش مدیریت سایت که فوق العاده عالی کار می کنند و همینطور از همه بروبچه های پارسی گروپ که این موفقیت حاصل تلاش و زحمات آنان نیز هست. 

و یک سپاس ویژه از Supporter  عزیزمان که سوالات ما رو از مبتدی تا حرفه ای همیشه و با اخلاق خوش و حوصله پاسخگوست  ، همیشه موفق و پاینده باشی. 

• Like 3

لینک به ارسال

با سلام و تشکر

من از تمامی عزیزانی که وقت خود را برای ارتقای سطح علمی کاربران می گذارند و مشکلات را به خوبی و با حوصله حل می کنند صمیمانه تشکر می کنم و از اینکه پشتبانان محترم این سایت از کمک به کاربران دریغ نمی کنند کمال قدردانی را دارم.

=D>

• Like 2

لینک به ارسال

همچی خیلی عالی و با سپاس فراوان از خدمات پارسی گروپ . :x 

• Like 2

لینک به ارسال

بصورت امتیاز از 0 الی 10

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد  نمره 10

- آموزش های ارائه شده در انجمن نمره 7

- امکانات قالب های خریداری شدهنمره 8

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها نمره 9

معمولا بعد از خرید قالب باید پشتیبانی خوبی صورت بگیره که فردی که قالب رو خریداری میکنه دچار مشکل نشه
از ویژگی های خوب پارسی گروپ پشتیبانی خوبشه که جای تحسین داره

• Like 1

لینک به ارسال