به انجمن های پارسی گروپ خوش آمدید

پارسی گروپ ، انجمن خصوصی پشتیبانی و ارائه آموزش های کار با قالب خریداری شده است ، لطفا در نظر داشته باشید که پس از ثبت نام ، حساب کاربری شما باید به صورت دستی از جانب مدیریت تایید شود . 

Supporter

دیدگاه های شما کاربران گرامی در مورد ParSiGroup

پست های پیشنهاد شده

سلام

نظر به اینکه در انجمن های پشتیبانی پارسی گروپ ، همواره بنا را بر روی ارائه خدمات مفید و سودمند جهت پیشرفت و ارتقاء سطح آگاهی کاربران از سرویس های خریداری شده قرار داده ایم ، از شما کاربران گرامی خواستاریم تا در این راستا ، دیدگاه های خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک گذاشته و در این امر مارا یاری رسانید.

نظرات شما می تواند شامل یک یا همه موضوعات زیر باشد :

{option}

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد

- آموزش های ارائه شده در انجمن

- امکانات قالب های خریداری شده

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها

- توصیه شما به سایر کاربران

پیشاپیش از وقتی که قرار میدهید و به ما یاری میرسانید سپاسگذاریم .

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد :  پشتیبانی خوب و مناسب است و میتواند بهتر هم باشد.

- آموزش های ارائه شده در انجمن : خوب و مناسب است ولی مقداری کمبود در معرفی فایل ها و نوع عملکرد قالب  و ... قابل مشاهده است(ارائه داکیومنت های عملکرد قالب)

- امکانات قالب های خریداری شده :  بسیار خوب (با توجه به پاسخگویی مناسب تیم پشتیبانی)

- توصیه شما به سایر کاربران : قالب enfold میتواند قالب همه کاره ای باشد و تا حدودی مناسب برای تازه کاران نیز هست - ولی نکات مبهمی نیز دارد .

جمع بندی: با تشکر بسیار از تیم پارسی گروپ، ارتباطات درونی قالب می توانست مفهوم تر و باشد و در این بخش آموزش خاصی موجود نیست. ولی پتشتیبانی این خلا را پر کرده است. - یکی از مشکلات این قالب ، حجم  زیاد و سرعت لود پایی است. به طوری که صفحه خالی بدون هیچ آبجکتی حدود 300kb حجم داشته و به طور معمول 3تا5 ثانیه لودش طول خواهد کشید (چه برسه به صفحه های پر محتوا و عکس دار!) - که امید است این مشکلات نیز به زودی توسط مدیران خوب سایت بر طرف شود.

ممنون B-) 

ویرایش شده در توسط hadi_1413
  • Like 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

پارسی گروپ و تعداد انگشت شمار سایت می شناسم که پشتیبان واقعی وردپرسی هستند

همه ایتمها مورد رضایت بنده هستش

خداقوت

• Like 1

لینک به ارسال

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد تا به حال بسیار خوب بوده. من خیلی مبتدی و هستم سوال زیاد می پرسم اما همیشه جوای سوالاتم را گرفتم.

- آموزش های ارائه شده در انجمن خوب هستند اما خیلی کلی هستند. به نظرم باید بعضی از جزئیات مهم که سوال خیلی از کاربران هست بهشون اضافه بشه. خصوصا توضیحات باید تصویری با عکس سا ویدیو باشند.

- در مورد امکانات قالب های خریداری شده چون مبتدی هستم نمی تونم نظر حرفه ای بدم اما تا به حال چیزی که خواستم را قالب داشته.

- توصیه شما به سایر کاربران: اگر قراره وبسایت راه بندازید، چرا نه؟! اینجا جای خوبیه

• Like 1

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید.

من از اینکه قالب گودنیوز رو خریدم بسیار خرسندم. نحوه برخورد و پیشتیبانی و توضحیات آموزشی شما بسیار عالی و مفید و کمک کننده است.

تجربه کار با قالبهای دیگر را نداشته ام

• Like 2

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد : خوب و سریع. پاسخگوی واقعی و موثر

آموزش های ارائه شده در انجمن :خوب

امکانات قالب های خریداری شده :قالب های ترجمه شده ای که از این گروه تهیه کردم با نمونه های زبان اصلی کمترین تفاوت را دارند. بهترین قالب از نظر امکانات  Enfold هست. البته من قالب MX رو هم پیشنهاد میکنم که ارایه کنید. 

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها : به جرات میگم قالب هایی که از گروه و سایتهای دیگه خریدم هیچکدام به کیفیت و بی نقصی قالب های پارسی گروپ نیستند. واقعا در سطح اینترنت گمنام هستید. سایت های دیگه با کمتر از نصف مهارت شما دارند میتازونند. یه سایت هم داشته باشید خیلی خوبه...

توصیه شما به بقیه کاربران : تاکنون چهار قالب از این گروه خریداری کردم که از خرید هیچکدام پشیمان نیستم. و هربار باعث شده تا قالب بعدی رو هم از این گروه تهیه کنم. بی ادعا ترین از نظر من....

در آخر هم از زحمات شما تشکر میکنم و امیدوارم روز به روز موفق تر و پویا تر بشید.

• Like 2

لینک به ارسال

سلام و درود:

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد :       20

- آموزش های ارائه شده در انجمن : 20

- امکانات قالب های خریداری شده : 20

- توصیه شما به بقیه کاربران : من ترس آن دارم که روزي شما نباشيد به کدام در بايد پناه برد

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ما همچنان منتظر خوبي هاي شما هستين

65926_373.jpg

http://meikhane.ir/

• Like 2

لینک به ارسال

با سلام و احترام و عرض خسته نباشيد

قالبها بسيار خوب و عالي طراحي شده اند

اما در خصوص پشتيباني بايد عرض كنم برخي اوقات دوستان بي حوصله برخورد مي كنند و اين موضوع باعث تكدر مشتري خواهد شد.

متاسفانه راهنماهاي سايت در بسياري از موارد به زبان اصلي هستند كه اين هم مشكل ديگري است

اما در كل از خدمات شما دوستان عزيز راضي هستم

با تشكر

• Like 1

لینک به ارسال

درود به تمام دوستان

مدتی بود که به فکر تاسیس یک وبسایت بودم اما هزینه بالای طراحی و پشتیبانی اجازه نمی داد. اما خوشبختانه سرویس دهنده هاست خوبی کردم که قالیهای بسیار زیبای پارسی گروپ رو در معرض نمایش گذاشته بود. کار با قالب(انفولد) برای بنده که هیچگونه سواد برنامه نویسی یا طراحی سایت ندارم مشکل نبود و فقط نیاز به چند روز کار کردن با قالب داشت و هرجا هم سوالی پیش می آمده دوست پشتیبان ما در این فروم به سرعت پاسخگو بوده است که جای تشکر فراوان داره. بدون اغراق نمره شما نوزده و نیم!

تنها مطلبی که به نظرم جای خالیش احساس میشه عدم وجود یک آدرس فیزیکی و شماره تلفن هست در ابتدا ممکنه جای سوال باشه.

موفق باشید

• Like 2

لینک به ارسال

با عرض سلام و احترام.

من در کار کردن با وردپرس در حد صفر بودم و خیلی علاقه داشتم که سایتی راه‌اندازی کنم که خودم بتونم از پس مشکلات سایت بربیام.روزهای اول از سایت‌های زیادی افزونه‌ و قالب‌های زیادی خریداری کردم.اما در بین این سایت‌ها کسی پیدا نشد که پشتیبانی درست و حسابی داشته باشه و این باعث ناامیدی من نسبت به ادامه راهم شد.مدتی بیخیال سایت و وردپرس شدم تا اینکه با پارسی گروپ آشنا شدم.اولین مشکلی که من با سایت داشتم هیچ ربطی به قالب نداشت.زمانیکه مشکلم را مطرح کردم بهترین پاسخ را از انجمن پارسی‌گروپ و استاد خوبم(همون که پروفایلش یه پیرمرد بود :wub:  ) گرفتم.بعدها مشکلات زیادی را در انجمن مطرح کردم و بهترین‌ها را جواب میگرفتم.الان خوشحالم که تا حدودی میتونم تغییرات دلخواه خودم را در سایت ایجاد کنم و حتی سایتی را از صفر بنا کنم و تمام اینها را مدیون انجمن پارسی‌گروپ و استاد خوبم هستم.امیدوارم که همیشه پایدار باشید.

الان انجمن پارسی‌گروپ خوب هست.اما با اضافه کردن مواردی می‌توان آنرا به عنوان کاملترین انجمن در زمینه آموزش قالب و وردپرس دانست:

1. جای آموزشی در مورد سئوی سایت و وردپرس در این انجمن خالی است
  2. کاش که این انجمن علاوه بر قالب در زمینه افزونه‌ هم فعالیت می‌کرد.چون پشتیبانی این انجمن برای خرید از سایتهای دیگه دست و بالمون را بسته. :x

اما در آخر جا داره که از دوست،استاد و بهترین مشاور جناب آقای supporter(همون پیرمرد خودمون :-* ) یه تشکر ویژه داشته باشم و امیدوارم هر جا که هستید بهترین‌ها از آن شما باشه.

• Like 2

لینک به ارسال

درود

نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد : گاهی اوقات پشتیبان ساعاتی در سایت حضور نداره و پشتیبانی از کاربران به مشکل بر میخوره، اما در کل زمانی که حضور دارن عالیه

آموزش های ارائه شده در انجمن : برای قالبی که بنده خریداری کرده ام  کامل بود

امکانات قالب های خریداری شده : در حد قابل قبول می باشد

سپاس

• Like 2

لینک به ارسال

با سلام .

نحوه ارائه پشتیبانی و رسیدگی سریع به درخواستها واقعا" عالی ومورد امتنان است

نمونه اید ...

• Like 2

لینک به ارسال

پشتیبانی بسیار عالی و سریع

اموزش ها خیلی خوبه هر جا هم لازم داشتم پشتیبانی خوب کمکم کرده

امکانات قالب هم خوب هست

من هیچ پیشینه ای ندارم و اولین باره دارم یک سایت میسازم

توصیه ای به دیگر کاربرها ندارم فقط اینو بگم که امکانات و پشتیبانی خیلی بیشتر از حد انتظارم بوده.همش 25 هزار تمن دادم ولی بجاش اندازه یک میلیون تومان چیز یاد گرفتم

خدا قوت به همتون

• Like 2

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب خدمت همه ی عزیزان و سروران انجمن

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد : آقا عالی عااااالی

- آموزش های ارائه شده در انجمن : کلی چیز یاد گرفتیم

- امکانات قالب های خریداری شده : خداییش حرف نداره

- توصیه شما به سایر کاربران : از هر لحاظ کارشون حرف نداره هم قیمت هم پشتیبانی ، با خیلی از سایت ها و دوستان کار کردم اما این تیم و انجمن از همه شون بهتر بودن حتما در زمینه ی وردپرس این انجمن رو مد نظر داشته باشین

• Like 1

لینک به ارسال

با سلام به مدیریت وب سایت و تمامی دوستان  خاضر در بارسی گروپ

در پاسخ به موارد ارائه شده برای ارائه نظر می توان اینگونه بیان کرد

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد : در یک کلام می توانم بگویم بسیار عالی است ...

- آموزش های ارائه شده در انجمن : آموزش های ارانه شده در مورد خود قالب ها و وردپرس حوب است و اگر در بحث کارههای بهینه سازی و افزایش لود سایت بیشتر آموزش قرار داده شود بسیار عالی است و اینکه در ابعاد مختلف چه افزونه هایی با هر قالبی سازگار است و موجب سنگینی سایت نمی شود و اینکه چه کارهایی را می توان با کد که سبک تر است انجام داد تا نیازی به استفاده افزونه برای هر کاری نباشد...

- امکانات قالب های خریداری شده : امکانات قالب newspaper در نوع خودش بی نظیره....

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها : من در هر کاری با تحقیق قبلی و تخلیل همه جانبه عمل می کنم و خرید قالبم هم برای اولین تجربه است من حدود یکی دو هفته در اینترنت به گشت و گذار پرداختم تا قالب باب میل خودم و اون برنامه هایی که برای آینده برای سایتم دارم را در بر بگیره در بررسی هایی که انجام داده ام به قالب بی نظیر newspaper  رسیدم و الانم راضیم

- توصیه شما به سایر کاربران : من از پشتیبانی  گروه بسیار خوب پارسی گروپ راضیم و به همه دوستان پیشنهاد می کنم که تجربه ای لذت بخش را با این گروه در زمینه خدمات قالبی وردپرسی را آغاز کنند تا با اولین تجربه شان دلبسته این گروه شوند

- توصیه من به گروه پارسی گروپ : اولین توصیه ام این است که در مارکت های وردپرسی همچون راست چین و .... تمامی محصولات خود را قرار دهید من وقتی به انجمن وارد شدم فهمیدم شما قالب های زیادی دارید دومین پیشنهادم اینه که در زمینه افزونه های وردپرسی سازگار با قالب های ارائه شده فعالیت خود را آغار کنید تا در این عرصه هم گام های بلند موفقیت را طی کنید...و در انتها اینکه  آموزش هایی در زمینه افزایش سئو و افزایش لود سایت  سازگار با قالب های مختلف ارائه کنید تا با توجه به حفظ قابلیت های قالب سرعت قالب ها هم افزایش چشمگیری کند....

شاد و سرافراز و پیروز باشید....

• Like 2

لینک به ارسال