به انجمن های پارسی گروپ خوش آمدید

پارسی گروپ ، انجمن خصوصی پشتیبانی و ارائه آموزش های کار با قالب خریداری شده است ، لطفا در نظر داشته باشید که پس از ثبت نام ، حساب کاربری شما باید به صورت دستی از جانب مدیریت تایید شود . 

Supporter

دیدگاه های شما کاربران گرامی در مورد ParSiGroup

پست های پیشنهاد شده

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد

- آموزش های ارائه شده در انجمن : عالی بالاتر از عالی داریم؟؟!!

- امکانات قالب های خریداری شده : من که از قالب newspaper خیلی راضی ام عاشقشم

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها : قبلا جوملا کار می کردم ولی از وقتی قالب وورد پرس newspaper رو خریداری کردم شیفته این قالب شدم و همینطور امکانات راحت و فرندلی و عالیش

- توصیه شما به سایر کاربران : پارسی گروپ خیلی پشتیبانی عالی داره ممنون از ادمین عالی این سایت

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

نظر به اینکه در انجمن های پشتیبانی پارسی گروپ ، همواره بنا را بر روی ارائه خدمات مفید و سودمند جهت پیشرفت و ارتقاء سطح آگاهی کاربران از سرویس های خریداری شده قرار داده ایم ، از شما کاربران گرامی خواستاریم تا در این راستا ، دیدگاه های خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک گذاشته و در این امر مارا یاری رسانید.

نظرات شما می تواند شامل یک یا همه موضوعات زیر باشد :

{option}

- آموزش های ارائه شده در انجمن

- امکانات قالب های خریداری شده

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها

- توصیه شما به سایر کاربران

پیشاپیش از وقتی که قرار میدهید و به ما یاری میرسانید سپاسگذاریم .

با سلام و آرزوی سلامتی برای شما و تیمتون.

من تا حالا با 4 قالب شرکت شما کار کردم و تا حالا از همه چی، خصوصا از راهنمایی ها و آموزشها بسیار راضی بودم. ازونجایی که ما در ایران هستیم و نمیتونیم به راحتی از سایتهای خارجی خرید کنیم، سیستم ترجمه و فارسی سازی این قالب ها که شما انجام دادید، جای تحسین داره.

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد : بسیار عالی ،  حد اکثر در 24 ساعت به مشکلات و سوالاتم پاسخ داده شده

- آموزش های ارائه شده در انجمن: خیلی خوب هست، اما جا داره که آموزش اولیه کامل تر باشه. البته من به مشکلی بر نخوردم و کارم کاملا با این آموزشها راه افتاد.

- امکانات قالب های خریداری شده : خیلی خوب. 

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها : من یه مدت با جوملا و قاب های اون کار میکردم که اصلا راضی نبودم نه از پشتیبانی و نه از خود سیستم جوملا

با تشکر از زحماتتون.

محمدحسین میرزاده

• Like 1

لینک به ارسال

نظر به اینکه در انجمن های پشتیبانی پارسی گروپ ، همواره بنا را بر روی ارائه خدمات مفید و سودمند جهت پیشرفت و ارتقاء سطح آگاهی کاربران از سرویس های خریداری شده قرار داده ایم ، از شما کاربران گرامی خواستاریم تا در این راستا ، دیدگاه های خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک گذاشته و در این امر مارا یاری رسانید.

{option}

- در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از سایر قالب هایی که از سایت های دیگر خریداری گردیده و پشتیبانی آنها

عالی است

• Like 1

لینک به ارسال

سلام و احترام

نحوه پشتیبانی بسیار عالی هست و جواب های تمام سوالاتم را در اسرع وقت می گیرم

آموزش ها کمی بیشتر شود بهتر است . در مورد درگاه های پرداخت  مطلب کم هست .

امکانات قالب ها خوب هست و مشخصات آنها آمده .

من خودم از این شرکت سه تا هاست و قالب خریدم و خدماتشون اینقدر خوب هست که از جای دیگر خرید نمی کنم .

• Like 1

لینک به ارسال

من ضمن تشکر از تیم پارسی گروپ ، از پشتیبانی به موقع و کامل جناب Supporter کمال تشکر و قدردانی دارم.

ایشان با حوصله و در فاصله زمانی کوتاه پاسخ سوالات و مشکلات کاربران رو میدهند.

متشکرم

• Like 1

لینک به ارسال

من یک هفته پیش قالب newspaper رو خردیداری کردم البته بنا به دلایا خودم از نسخه اصلی ترجیج میدم استفاده کنم

اما از قسمتهای فارسی شده توسط پارسی گروپ استفاده کردم

و جناب ساپورتر واقعا خیلی خوب جواب سوالها رو میده و مشکلات رو برطرف میکنه واقعا جای تشکر داره

یک سری مشکلات قالب داشته تا اینجا که تا اینجا همه اینهارو برطرف کردند و من راضی هستم.

کاملا راضی هستم فقط پیشنهاد داشتم چت انلاین هم داشته باشین خیلی خوب میشه بعضی اوقات خیلی سریع تر میشه وقتی انلاین صحبت میکنیم مشکلات حل بشه

من زیاد نگاه نکردم جون از سایت اصلی استفاده مینکم

امکانات میتونم بگو تا ۹۰٪ امکانات قالب اصلی رو فراهم میکنند، البته من دوست دارم وقتی یه جیزی فارسی میشه ۱۰۰٪ انجام شه مثلا افزونه موبایل تم newspaper هم سازگار بشه با فارسی خیلی خوب میشه چون خیلی بهتر نشون میده سایت رو و امکانات خوبی هم میده، فکر نکنم کار زیادی هم داشته باشه چون به غیر چند تا مشکل کوچیک همه چیزش سازگار هست

حتما سعی کنید قالب هارو خریداری کنید از کسی که اون رو ترجمه و بهینه میکنه واسه فارسی که اون شخص هم ترغیب به پشتیبانی بشه به خاطر مبلغ کمتر نریم از جاهای دیگه که اینارو با قیمت کمتر واسه فروش میزارن تهیه کنیم

ویرایش شده در توسط Recoba
  • Like 1

لینک به ارسال

با سلام و عرض ادب وخسته نباشید خدمت تمام دوستان پشتیبان پارسی گروپ

من فقط میتونم بگم همه چیز عالی عالی عالی و عالی وباز عالی است

راهنمایی ها صد در صد در ست و کاربردی و تشکر ویژ ه از ادمین عزیز :x که همیشه در دستر س هستند

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت تمام دوستان و پرسنل پشتیبانی پارسی گروپ

من فقط می توانم بگویم که همه چیز عالی عالی عالی عالی و عالی وباز عالی میباشد.راهنمایی ها صد در صد کاربردی و درست و ادمین عزیز همیشه در دسترس.واقعا پارسی گروپ تک و عالی می باشد

امیدوارم همیشه موفق و پیروز وشاد باشید :x

• Like 1

لینک به ارسال

از پشتیبانی واقعا راضی هستم خیلی عالی هست.

مطالب فروم پشتیبانی عالی بود.

مسولین سایت خودشون شخصا از طریق ایمیل به سوالات در کمترین زمان پاسخ میدن و حتی اگر مشکلی به برخورد کردین خودشون شخصا وارد پنل مدیریت سایتتون میشن و مشکل رو حل میکنن.

پشتیبانی واقعا عالی هست با تشکر از پارسی گروپ

• Like 1

لینک به ارسال

با سلام و تشکر خدمت شما

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد : بسیار عالی و به موقع

- آموزش های ارائه شده در انجمن : کافی اما کمی باید بیشتر باشه و گاهی ساده تر برای افراد مبتدی

- امکانات قالب های خریداری شده : خیلی خوب

- توصیه شما به سایر کاربران : حتما با این مجموعه کار کنید و خیالتون از بابت قالب ها و پشتیبانی اونها راحت باشه

• Like 1

لینک به ارسال

{option}

عالي هستيد

• Like 1

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید
همه ی خدمات عالی و با سرعت انجام میشه
همچنان موفق و روز به روز بهتر باشید
سپاس

• Like 1

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما پشتیبان گرامی
بارها و بارها از راهنمایی شما استفاده کردم و مشکلاتم حل شده خداروشکر. واقعا ازتون ممنون و سپاسگزارم

• Like 1

لینک به ارسال

سلام

من تا به حال چنین پشتیبانی خوب و منظمی ندیدم. تا حالا خیلی قالب خریدم ولی این پشتیبانی رو نداشتند

تشکر می کنم از پاسخ های جامع و خوب تیم پارسی گروپ

• Like 1

لینک به ارسال